Koç ÖSY

Akademik hayatla özel yaşamını dengelemek isteyen öğrenciler,

Etkili Anne-Baba olmak isteyen ebeveynler,

İş hayatına, annelik gibi olağanüstü bir kimlik için bir süreliğine ara veren ve artık geri dönerek bir koltuğa birçok karpuz sığdırmak isteyen kadınlar,

Doğru adımlar atarak başarılı ve parlak bir kariyer planlayan genç çalışanlar,

Hayatındaki rutinlerden sıkılmış değişiklik isteyen ve nereden başlayacağını bilemeyen yetişkinler,

İşi, hayatının büyük bir bölümünü kaplayan ve bu durumun sıkışmışlığını hisseden, kendine ânı yaşayabileceği alanlar açmak isteyen bireyler,

Hayatının büyük bölümünü, sevdiği şeyleri yapmak yerine bir şeylere tahammül etmekle geçiren ve nefes almak isteyenler ile çalışıyorum.

Siz de; hayatınızda gelişim ve değişim istiyor, hedef belirlemekte zorlanıyor, isteklerinizi eyleme dönüştürmekte kararsız kalıyor, ilk adımı atma konusunda gelgitler yaşıyor ya da bir şeyleri değiştirmek isteyip de nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız Koçluk tam size göre.  Yeter ki gelişime, değişime istekli, kararlı ve cesur olun.

Koçluk görüşmelerinde ilk adım, kısa bir Tanışma toplantısıdır ve eğer Koç ve Danışan birlikte yol almaya karar verirlerse ikinci adım olan Keşif toplantısına geçilir. Bu, Danışanın değerlerini, güçlü yanlarını keşfettiği, kişisel vizyonunu oluşturup hedefini belirlediği bir toplantıdır ve 1 saatten uzun sürebilir. Keşif toplantısıyla aşlayan Koçluk süreci, iki görüşme arası 1ila 3 hafta olarak planlana 1’er saatlik görüşmeler biçiminde rutine bağlanır.

Görüşmeler, yüz yüze olacağı gibi Skype ve telefon aracılığıyla da gerçekleştirilebilir.

ÖSY.


Bize Yazın

Bize Ulaşın